BIOCOM 30/40/50 kW PELLETKÜTTESÜSTEEM

30/40/50 kW

TÖÖSTUSLIK ASTMELINE PÕLEMISRESTIDE TEHNOLOOGIA

Tööstuslike astmeliste restide tehnoloogiaga biokoomküttesüsteemid tagavad maksimaalse ökonoomsuse minimaalsete heitmetega. Need katlad võivad töötada erineva kvaliteediga puidugraanulitega.

EELISED

VÄGA TÕHUS PÕLEMINE

Puidugraanulid gaasistatakse tööstuslikul astmelisel kolderestil ja primaarõhk juhitakse söepessa, kus õhutemperatuur on umbes 800 ° C. Põlemisõhu hulka ja kütusetaset reguleeritakse lambda-anduri abil, nii et süsteem saavutab efektiivsuse taseme kuni 94%. Sekundaarõhu abil muundatakse tekkinud põlemisgaasid suures pöörlevas põlemistsoonis puhtalt ja tõhusalt energiaks.

TÄISAUTOMAATNE PUHASTUS

Tavapärased pelletiküttesüsteemid vajavad sagedast puhastamist. BIOCOM süsteem seevastu puhastab põlemiskambri, soojusvaheti ja restipinna automaatselt. Suur tuhakast vähendab ülejäänud jõupingutused miinimumini. Ainult üldpuhastus tuleb läbi viia käsitsi.

TÄIUSLIK PELLETITE LADUSTAMINE

Guntamatic ladustamissüsteemid töötavad vaakumlahenduse ja kruvikonveieri doseerimisega, mille tulemuseks on silmapaistev töökindlus ja vastupidavus. Kui kütus on täielikult ära kasutatud, pole ladustamisruumi iga-aastast puhastamist vaja. Vastavalt eelistusele on saadaval kõrgekvaliteediline terasest / tekstiilpunker või kaldpõrandahoidla koos kruvikonveieriga.

MURRANGULINE TOIMIMIS KONSEPTSIOON

Seadmete ja hoiuruumide funktsioonide täisautomaatne juhtimine, samuti ümbritseva kliima reguleerimine kõige arenenuma juhtimistehnoloogia abil. Üksikuid kohandusi saab hõlpsalt teha puutetundliku ekraanipuldi abil, võimaluse korral ruumi juhtimisjaama või nutitelefoni rakenduse kaudu.

PÜSIV KVALITEET

Biocom süsteemid on eriti töökindlad ja vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Need on valmistatud täielikult ülimoodsas Austrias asuvas tehases, kasutades ainult valitud kvaliteetseid materjale. Nii on klientide rahulolu garanteeritud pikkadeks aastateks.

ASTMELINE LIIKUV PÕLEMISREST

Guntamatic`u välja töötatud ja kaitstud vastuvoolu soojusvaheti koos automaatse puhastussüsteemiga tagab teile süsteemi püsivalt kõrge kasuteguri.

KÕRGE KVALITEEDIGA KOMPONENDID

Tahtmatute üllatuste vältimiseks on BIOSTAR`i katlad valmistatud ainult kõige kõrgema klassi komponentidest. Kruvikonveieri väljalaske, töökindlate mootorite ja reduktorite ning elastse räni põlemiskambri kindel versioon on vaid mõned näited sellest..

BOX

Saadaval on erinevad BOX-paagi suurused, sõltuvalt hoiuruumi suurusest. Terasest aluse ja kangaga disain võimaldab lisaks eriti suurele mahuti mahutile konteineri täielikku tühjendamist ja vähendab seeläbi aeganõudvat puhastustegevust. Etteande tigu ja imemislahendus tagab maksimaalse töökindluse.

FLEX PUNKRIPÕHJA MOODUL

Guntamatic Flex tühjendussüsteemid sobivad eriti suurtesse või intensiivselt kasutatavatesse panipaikadesse.
Lisaks maksimaalsele töökindlusele ja vähesele puhastustegevusele võimaldab eriti tõhus ja vastupidav väljatõmbtigu imeda –
tühjendada ka kaldpõhjadelt. Punkri kaldpõhi majasisese lahenduse korral on eriti kulutõhus lahendus.

AUTOMATISEERITUD ÖKONOOMNE KÜTMINE

Biocom katel
Biocom