POWERCHIP 20/30/40/50 kW HAKKEPUIDU LAHENDUSED

20/30/40/50 kW

HAKKEPUIDU KÜTTELAHENDUSED ASTMELISE PÕLEMISRESTIDE TEHNOLOOGIAGA

Powerchipi küttesüsteemid koos astmelise põlemisrestide tehnoloogiaga ühendavad tõhusalt maksimaalse ökonoomsuse ja minimaalsed heitkogused. Vastavalt võimalusele ja mudlile saab neid katlaid seadistada põletamaks näiteks pelleteid, tõlvikuid ja taimseid osi.

EELISED

VÄGA TÕHUS PÕLEMINE

Hakkepuit gaasistatakse tööstuslikul astmelisel põlemisrestil ja primaarõhk juhitakse söepessa, kus õhutemperatuur on umbes 850 ° C. Põlemisõhu hulka ja kütusetaset reguleeritakse lambda-anduri abil, nii et süsteem saavutab efektiivsuse taseme kuni 94%. Sekundaarõhu abil muundatakse tekkinud põlemisgaasid suures pöörlevas põlemistsoonis puhtalt ja tõhusalt energiaks.

MADAL ENERGIATARVE

Uuenduslik etteandeseade lahendusel töötavad mootorid madalatel pööretel, mis tarbivad väga vähe energiat ja arendavad äärmiselt suurt pöördemomenti kuni 1200 Nm. Lisaks, õige kaldega kruvikonveierile ja läbi optimeeritud konveieri geomeetria, saavutatakse kõrgeim töökindlus.

TÄIUSTATUD PUUTETUNDLIK EKRAAN

POWERCHIP – küttesüsteemide juhtimine on tänu läbimõeldud ja kasutajasõbralikule puutetundliku ekraaniga liidesele eriti lihtne. Kõiki süsteemiandmete seadistusi ja skaneeringuid saab teha vaid mõne vajutusega.

KÕRGEIM PUHASTUSMUGAVUS

Tuhakruvikonveier transpordib tuha isepuhastuvast astmerestist eriti suurde teisaldatavasse tuhakasti. Automaatse soojusvaheti puhastamise käigus tekkiv tuhk viiakse pidevalt ka eraldi hõlpsalt tühjendatavasse anumasse. Võimalus valida automaatne vaakum tuhaeemaldamine 200 liitrisesse konteinerisse on väga mugav.

PÜSIV KVALITEET

Tagamaks, et meie seadmed vastavad meie ja nõudlike klientide kvaliteedi tingimustele, valmistame need täielikult ja eranditult meie ultramoodsas Austria tehases parimatest võimalikest materjalidest.

ASTMELINE LIIKUV PÕLEMISREST

Guntamatic`u välja töötatud ja kaitstud vastuvoolu soojusvaheti koos automaatse puhastussüsteemiga tagab teile süsteemi püsivalt kõrge kasuteguri.

KÕRGE KVALITEEDIGA KOMPONENDID

Tahtmatute üllatuste vältimiseks on BIOSTAR`i katlad valmistatud ainult kõige kõrgema klassi komponentidest. Kruvikonveieri väljalaske, töökindlate mootorite ja reduktorite ning elastse räni põlemiskambri kindel versioon on vaid mõned näited sellest..

SÖÖTUR

ENERGIATÕHUS ETTEANNE
Äärmiselt jõuline, vedrustusega segajaga, hoiuruumi tühjendus kruvikonveier transpordib kütust ettevaatlikult ja võimalikult väikese jõuga. Vastupidavad ja hooldusvabad HF-reduktorid ja mootorid tagavad optimaalse töökindluse.

JUHTIMISE ÄPP

Guntamaticu uuenduslik võimalustega juhtimisrakendus võimaldab teil oma küttesüsteemi reguleerida igal ajal ja igal pool. Intuitiivsed kasutaja juurdepääsud ja puute / libistamis juhtnupud võimaldavad teil nutitelefoniga helistada ja temperatuure ning kütteprogramme reguleerida. Lisaks hoiab rakendus teid kursis küttesüsteemi hetkeseisuga ja pakub mitmesuguseid analüüse.

AUTOMATISEERITUD ÖKONOOMNE KÜTMINE

Biocom katel
Biocom