POWERCHIP 20/30/40/50 kW HAKKEPUIDU LAHENDUSED

20/30/40/50 kW

HAKKEPUIDU KÜTTELAHENDUSED ASTMELISE PÕLEMISRESTIDE TEHNOLOOGIAGA

Powerchipi küttesüsteemid koos astmelise põlemisrestide tehnoloogiaga ühendavad tõhusalt maksimaalse ökonoomsuse ja minimaalsed heitkogused. Vastavalt võimalusele ja mudlile saab neid katlaid seadistada põletamaks näiteks pelleteid, tõlvikuid ja taimseid osi.

EELISED

VÄGA TÕHUS PÕLEMINE

Hakkepuit gaasistatakse tööstuslikul astmelisel põlemisrestil ja primaarõhk juhitakse söepessa, kus õhutemperatuur on umbes 850 ° C. Põlemisõhu hulka ja kütusetaset reguleeritakse lambda-anduri abil, nii et süsteem saavutab efektiivsuse taseme kuni 94%. Sekundaarõhu abil muundatakse tekkinud põlemisgaasid suures pöörlevas põlemistsoonis puhtalt ja tõhusalt energiaks.

MADAL ENERGIATARVE

Uuenduslik etteandeseade lahendusel töötavad mootorid madalatel pööretel, mis tarbivad väga vähe energiat ja arendavad äärmiselt suurt pöördemomenti kuni 1200 Nm. Lisaks, õige kaldega kruvikonveierile ja läbi optimeeritud konveieri geomeetria, saavutatakse kõrgeim töökindlus.

TÄIUSTATUD PUUTETUNDLIK EKRAAN

POWERCHIP – küttesüsteemide juhtimine on tänu läbimõeldud ja kasutajasõbralikule puutetundliku ekraaniga liidesele eriti lihtne. Kõiki süsteemiandmete seadistusi ja skaneeringuid saab teha vaid mõne vajutusega.

KÕRGEIM PUHASTUSMUGAVUS

Tuhakruvikonveier transpordib tuha isepuhastuvast astmerestist eriti suurde teisaldatavasse tuhakasti. Automaatse soojusvaheti puhastamise käigus tekkiv tuhk viiakse pidevalt ka eraldi hõlpsalt tühjendatavasse anumasse. Võimalus valida automaatne vaakum tuhaeemaldamine 200 liitrisesse konteinerisse on väga mugav.

PÜSIV KVALITEET

Tagamaks, et meie seadmed vastavad meie ja nõudlike klientide kvaliteedi tingimustele, valmistame need täielikult ja eranditult meie ultramoodsas Austria tehases parimatest võimalikest materjalidest.

AUTOMATISEERITUD ÖKONOOMNE KÜTMINE

Biocom katel
Biocom