GUNTAMATIC KATLAD

 

GUNTAMATIC HEIZTECHNIK GMBH

Üle kolmandiku Euroopa energia lõpptarbimisest moodustab hoonete ruumide ja vee soojendamine. Energeetika ülemineku edukaks saavutamiseks on hädavajalik viia see peamine energiatarbimise sektor nüüdisaegse tasemeni. Juba sel põhjusel pakuvad föderaal- ja osariikide valitsused praegu äärmiselt suure tootlikkusega biomassi toetusi. Milline biomassiküte või hübriidküte on kõige sobivam, sõltub vajalikust võimsusest, olemasolevast energiaallikast ja lõppkokkuvõttes hooneomanike ja jaamaettevõtjate individuaalsetest vajadustest.

Biomassi küttesüsteemid vahemikus 5–1000 kW, alates uusehitusest kuni taastamis- ja biomassiküttesüsteemideni põllumajanduse, munitsipaal- ja tööstusküttesüsteemideni. GUNTAMATIC`u ülisäästlikke pelletkütteseadmeid, halupuude kütteseadmeid, hakkepuidu kütteseadmeid ja hübriidkütteseadmeid (pelletiga või küttepuudega kombineeritud soojuspump ja halupuuküttega kombineeritud soojuspump) iseloomustab ülim usaldusväärsus ja maksimaalne mugavus.

BIOMASSIGA KÜTMINE ON TURUL ÜKS KÕIGE PAREMINI ARENENUD KÜTTESÜSTEEME. UUENDUSLIK DISAINIS, VÄÄRTUSTES TRADITSIOONILINE JA INNOVATIIVNE ENERGIA KONTSEPTSIOONIS.

PELLET, HALUPUU JA HAKKEPUIDU KATLASÜSTEEMID AUSTRIAST

biostar
BIOSTAR 12/15/23 kW
BIOSTAR 17/24/33 kW
BIOCOM 30/40/50 kW
BIOCOM 75/100 kW
BIOCOM
BIOKOM KASKAADIS KUNI 400 kW
HYBRID 2,5 - 16 kW PELLET JA ÕHK-VESI SOOJUSPUMBA KOMBINATSIOON
BIO VARIO 13/17 kW PELLET/HALUPUU KOMBINEERITUD