BIOSTAR 23 kW PELLETKÜTTESÜSTEEM

12/15/23 kW

MODULEERIV PELLETITE PÕLETAMINE

Biostari süsteemidel on ainulaadne kontseptsioon, millel on kõrgeim efektiivsus ja maksimaalne modulatsioonivõime. Isegi katla madalate temperatuuride vahemikus, võimaldab töötada äärmiselt tõhusalt ja optimaalselt mugavalt, hoides oma süsteemi täiesti töökindlana.

EELISED

PUHAS PÕLEMINE JA KASUTEGUR

Meie madala temperatuuriga katlad BIOSTAR on ühed kõige uuenduslikumatest pelletiküttesüsteemidest turul. Paindlik põlemiskontseptsioon koos muutuva söepesa kõrgusega ja intelligentse lambda juhtimisega, tagavad maksimaalse küttefektiivsuse ja kõige rangemate heitmenormide järgimise.

TASUTA PAIGALDUS JA KASUTAMINE

Väljundvõimsus ja katlavee temperatuur on unikaalsel viisil sobitatud hoone tegeliku nõudlusega. Selle tulemusena pole puhver või akumulatsiooni paaki otseselt vaja. Olemasolevaid õlikatlaid saab asendada minimaalse vaeva ja kuludega. Lisaks tagab katla kõrge kasutegur kütteperioodil madala kütusekulu.

VÄGA LIHTNE PUHASTADA

Tavapärased pelletiküttesüsteemid vajavad endiselt regulaarset puhastamist. Biostari süsteem seevastu puhastab põlemiskambri, soojusvaheti ja restiruumi (välja arvatud üldpuhastus) automaatselt. Suur tuhakast viib ülejäänud jõupingutused miinimumini.

TÄIUSLIK PELLETITE LADUSTAMINE

Guntamatic ladustamissüsteemid töötavad imemislahenduse ja kruvikonveieri doseerimisega, mille tulemuseks on silmapaistev töökindlus ja vastupidavus. Kui kütus on täielikult ära kasutatud, pole ladustamisruumi iga-aastast puhastamist vaja. Vastavalt eelistusele on saadaval kõrgekvaliteediline terasest / tekstiilpunker või kaldpõrandahoidla koos kruvikonveieriga.

TRADITSIOONILISELT LIHTNE TEGEVUSMÕISTE:

Seadmete ja hoiuruumide funktsioonide täisautomaatne juhtimine, samuti ümbritseva kliima reguleerimine kõige arenenuma juhtimistehnoloogia abil. Üksikuid kohandusi saab hõlpsalt teha puutetundliku ekraanipuldi abil, võimaluse korral ruumi juhtimisjaama või nutitelefoni rakenduse kaudu.

MADALAD HOOLDUSKULUD, PIKK HOOLDUSVÄLP

Kaasaegne tehnoloogia, kindel seadmete disain ja hoolikas tootmine on BIOSTAR-süsteemide edu nurgakivid. Need vajavad vähe hooldust ja on ehitatud erakordselt pika tööea jaoks. Kogu oma olelusringi vältel pakuvad need seadmed oma omanikele keskkonnasäästlikku kütmist ülima usaldusväärsusega.

KÕRGE KVALITEEDIGA KOMPONENDID

Tahtmatute üllatuste vältimiseks on BIOSTAR`i katlad valmistatud ainult kõige kõrgema klassi komponentidest. Kruvikonveieri väljalaske, töökindlate mootorite ja reduktorite ning elastse räni põlemiskambri kindel versioon on vaid mõned näited sellest..

SOOJUSVAHETI

Guntamatic`u välja töötatud ja kaitstud vastuvoolu soojusvaheti koos automaatse puhastussüsteemiga tagab teile süsteemi püsivalt kõrge kasuteguri.

BOX

Saadaval on erinevad BOX-paagi suurused, sõltuvalt hoiuruumi suurusest. Terasest aluse ja kangaga disain võimaldab lisaks eriti suurele mahuti mahutile konteineri täielikku tühjendamist ja vähendab seeläbi aeganõudvat puhastustegevust. Etteande tigu ja imemislahendus tagab maksimaalse töökindluse.

FLEX PUNKRIPÕHJA MOODUL

Guntamatic Flex tühjendussüsteemid sobivad eriti suurtesse või intensiivselt kasutatavatesse panipaikadesse.
Lisaks maksimaalsele töökindlusele ja vähesele puhastustegevusele võimaldab eriti tõhus ja vastupidav väljatõmbtigu imeda –
tühjendada ka kaldpõhjadelt. Punkri kaldpõhi majasisese lahenduse korral on eriti kulutõhus lahendus.

PELLETID EHK PUIDUGRAANULID

Oleme graanulitega seotud: enamik pärineb kohalikust metsast ja kaitseb seetõttu kohalikke töökohti; need kujutavad endast kliimale vastutustundlikku ja süsinikdioksiidi suhtes neutraalset põletusmeetodit (praegu ainus kütus, mis seda teeb); ja säästab kütusekuludelt kuni 50% võrreldes õli-, gaasi- või elektriküttesüsteemidega.

BIOSTAR PÕLEMISPROTSESS

Kui alternatiivsetes süsteemides on lehtterasest konstruktsioonid koormatud, tekitab BIOSTAR`i šamott-põlemiskamber biomodulaarset energiat äärmiselt kõrgetel temperatuuridel ja muutuva põlemis kõrgusega - puhas ja tõhus. See säästab kulusid ja kaitseb keskkonda.

BIOSTAR + BOX