BIOSTAR 33 kW PELLETKÜTTESÜSTEEM

13/17/24/33 kW

PATENDEERITUD PÖÖRLEV PÕLEMINE

Tuginedes Biostari pelletisüsteemide tõestatud tehnoloogiale, mis on suunatud ülitõhusale kuumutamisele, on Biostari pelletikatlal patenteeritud pöörlev põlemiskamber. See tagab optimaalse tolmueralduse ja puhta põlemise. Modulatsioonivahemik on vahemikus 4,4 kuni 34,3 kW. Biostari pelletiküte sobib seetõttu igasse majja. Guntamatic Biostar süsteemid ühendavad suurepärase kütteomaduse ideaalsete keskkonnaomadustega. Uusim põlvkond avaldab muljet puutetundliku juhtpaneeli ja veelgi suurema küttefektiivsusega!

Oma puhta ja ülitõhusa põlemisega vastavad BIOSTARi kütteseadmed kõigile teadaolevatele rahvusvahelistele rahastamiskriteeriumidele.

EELISED

LIHTNE VAHETADA

Olemasolevaid õlikatlaid saab ilma suurema vaevata välja vahetada. Väljund ja katlavee temperatuur sobivad ideaalselt vastava hoone tegeliku nõudlusega. Puhver- ja akumulatsioonipaake  pole vaja. Väiksemad paigalduskulud, kõrge hooajaline jõudlustegur ja madal tarbimine muudavad selle süsteemi väga ökonoomseks.

TÄISAUTOMAATNE PUHASTUS

Tavapärased pelletiküttesüsteemid vajavad sagedast puhastamist. BIOSTAR`i süsteem seevastu puhastab põlemiskambri, soojusvaheti ja põlemisresti ruumi automaatselt. Suur tuhakast vähendab ülejäänud jõupingutused miinimumini. Ainult üldpuhastus tuleb läbi viia käsitsi.

TÄIUSLIK PELLETITE LADUSTAMINE

Guntamatic ladustamissüsteemid töötavad imemislahenduse ja kruvikonveieri doseerimisega, mille tulemuseks on silmapaistev töökindlus ja vastupidavus. Kui kütus on täielikult ära kasutatud, pole ladustamisruumi iga-aastast puhastamist vaja. Vastavalt eelistusele on saadaval kõrgekvaliteediline terasest / tekstiilpunker või kaldpõrandahoidla koos kruvikonveieriga.

MURRANGULINE TOIMIMIS KONSEPTSIOON

Seadmete ja hoiuruumide funktsioonide täisautomaatne juhtimine, samuti ümbritseva kliima reguleerimine kõige arenenuma juhtimistehnoloogia abil. Üksikuid kohandusi saab hõlpsalt teha puutetundliku ekraanipuldi abil, võimaluse korral ruumi juhtimisjaama või nutitelefoni rakenduse kaudu.

KÕRGE TÕHUSUSEGA

Kaasaegne tehnoloogia, kindel seadmete disain ja hoolikas tootmine on BIOSTAR-süsteemide edu nurgakivid. Need vajavad vähe hooldust ja on ehitatud erakordselt pika tööea jaoks. Kogu oma olelusringi vältel pakuvad need seadmed oma omanikele keskkonnasäästlikku kütmist ülima usaldusväärsusega.

KÕRGE KVALITEEDIGA KOMPONENDID

Tahtmatute üllatuste vältimiseks on BIOSTAR`i katlad valmistatud ainult kõige kõrgema klassi komponentidest. Kruvikonveieri väljalaske, töökindlate mootorite ja reduktorite ning elastse räni põlemiskambri kindel versioon on vaid mõned näited sellest..

TSÜKLILINE PÕLEMINE

Guntamatic`u väljatöötatud tsükliline põlemine juhatab teed ülipuhtaks ja ülitõhusaks pelletitega kuumutamiseks. Selge paigutus ja juurdepääsetavuse lihtsus viitab läbimõeldud kujundusele.

BOX

Saadaval on erinevad BOX-paagi suurused, sõltuvalt hoiuruumi suurusest. Terasest aluse ja kangaga disain võimaldab lisaks eriti suurele mahuti mahutile konteineri täielikku tühjendamist ja vähendab seeläbi aeganõudvat puhastustegevust. Etteande tigu ja imemislahendus tagab maksimaalse töökindluse.

FLEX PUNKRIPÕHJA MOODUL

Guntamatic Flex tühjendussüsteemid sobivad eriti suurtesse või intensiivselt kasutatavatesse panipaikadesse.
Lisaks maksimaalsele töökindlusele ja vähesele puhastustegevusele võimaldab eriti tõhus ja vastupidav väljatõmbtigu imeda –
tühjendada ka kaldpõhjadelt. Punkri kaldpõhi majasisese lahenduse korral on eriti kulutõhus lahendus.

PELLETID - PUIDUGRAANULID

Oleme graanulitega seotud: enamik pärineb kohalikust metsast ja kaitseb seetõttu kohalikke töökohti; need kujutavad endast kliimale vastutustundlikku ja süsinikdioksiidi suhtes neutraalset põletusmeetodit (praegu ainus kütus, mis seda teeb); ja säästab kütusekuludelt kuni 50% võrreldes õli-, gaasi- või elektriküttesüsteemidega.

BIOSTAR PÕLEMISPROTSESS

Kui alternatiivsetes süsteemides on lehtterasest konstruktsioonid koormatud, tekitab BIOSTAR`i šamott-põlemiskamber biomodulaarset energiat äärmiselt kõrgetel temperatuuridel ja muutuva põlemis kõrgusega - puhas ja tõhus. See säästab kulusid ja kaitseb keskkonda.